nhn electronics v.o.s.   Nádražní 889,  535 01 Přelouč - Česká republika, / areál ELMET tel.+420  466 958 833

 Ukraine vers. Hungary Version Czech Version Polish Version English Version German Version Spain Version Portugal Version Russian Version Saudi Arabia Honduras / Central America Sweden Version office mail1 mail2   

 

          HemorScope©       

 

 

Zařízení na vizualizaci onemocnění  a tvorbu fotodokumentace v ordinaci chirurga, proktologa, kožního lékaře i gynekologa.

*Umožňuje  lékaři vedení fotografické dokumentace před, po i během léčby rektálních onemocnění pomocí kamerové hlavy, dokumentování veškerých povrchových onemocnění s pomocí jiné kamerové hlavy nebo digitálního fotoaparátu, ukládání obrázků onemocnění zobrazitelných na ultrazvuku. Přístroj je slučitelný s celou řadou lékařských přístrojů.K soupravě je možné připojit některé typy mikroskopů, ultrazvuků, dermatoskopů, digitálních fotoaparátů aj.

*Dává lékaři možnost sledovat  zvětšený, barevný, realistický on-line  obraz na obrazovce, přenesený  ze zorného pole Anoskopu Hemoronu či dalších videozařízení. Tím mu zároveň umožňuje doplňovat klasickou diagnostiku onemocnění  rekta, jako jsou hemoroidy, fisury, ale i jiná patologická onemocnění, kožní útvary, zranění ad., jiným způsobem vizualizace.

*Slučitelnost s anoskopem Hemoronu je základní vlastností  HemorScopu. Základní kamerová hlava je snadno přizpůsobitelná pro dokumentování v krátkém jednorázovém anoskopu. Na zvláštní objednávku je dodávána kamerová hlava určená pro delší jednorázové anoskopy.

*Je schopen dokumentovat  snímky ze slučitelných ultrazvuků např.GE

*Lze s ním vést jednoznačnou obrazovou dokumentaci v elektronické i papírové podobě.  

*Pracuje v prostředí Windows XP Professional, Vista ad.

         
         

Products